Nejčastější dotazy týkající se Feminil

V této části vám dáváme odpovědi na ty nejčastější otázky, na které se nás ptají ženy, které denně navštěvují naše webové stránky za účelem ujasnění jakýchkoliv dotazů, které mohou ve spojení s produktem vyvstat. Máte-li jakýkoliv dotaz, který se zde nenachází, můžete nám poslat email..

Doporučujeme vám, abyste si je pozorně přečetli, protože tato část zahrnuje otázky a odpovědi, které vám mohou pomoci se rozhodnout.

Co je libido?

Termín libido, v jeho běžném používání (to je, v obecném jazyce), znamená “sexuální touhu”. Většina lékařů a psychiatrů se domnívá, že úroveň libida nižší než "normální" představuje nemoc a doporučuje, aby byla přijata opatření k jejímu vyléčení. Může být také příznakem nějaké emoční poruchy, nejčastěji deprese.

Feminil opravdu funguje?

Samozřejmě, že účinkuje. Účinnost našeho produktu se z velké části vděčí kvalitě ingrediencí, z kterých je složen, 100% přírodním bylinným výtažkům speciálně vyvinutých a skombinovaných pro stimulaci ženské sexuální touhy.

Jak přípravek Feminil působí?

Feminil je produktem tvořený kombinací různých výtažků ze 100% přírodních rostlin. Každá ingredience byla speciálně vybrána pro své efekty prospěšné pro celkové sexuální zdraví.

Pokud je dávkován jako denní doplněk stravy, Zvyšuje Feminil čas sexuální odezvy, zvyšuje libido, zintenzivňuje sexuální procítění a orgasmy a vyrovnává hormonální systém pro správnou reprodukční funkci.

Jaké výhody bude Feminil poskytovat?
Zintenzivnění sexuálního procítění
Zrychlení vzrušení a dovršení klimaxu
Zlepšení libida a obnovení sexuálního apetitu
Zvětšení entusiasmu během předehry
Rozšíření krevního toku a maximalizace vzrušivosti klitorisu

Rozšíření krevního toku a maximalizace vzrušivosti klitorisu

Jste registrován v EU?

Samozřejmě. Je podstatné, aby produkt tohoto typu měl toto ohodnocení. Doplněk stravy v tabletách Feminil je ten jediný na trhu, který je registrované v EU, což zaručuje, že jeho ingredience splňují požadavky na kvalitu a bezpečnost, které vyžadují platné normy pro tento typ produktů.

Jak dlouho bude trvat, než začnu všímat prvních výsledků?

I když některé pocity je možné zaznamenat okamžitě, většina žen uvádí, že odezva se zlepšuje progresivně během denního užívání tohoto produktu po určitou danou dobu. Existují nějaké faktory spojené, individuálně u každé osoby, s kapacitou tělesné změny, které na to rovněž mají vliv, jako jsou například stravovací návyky, životní styl, atd.

Je použití přípravku Feminil bezpečné?

Jeho bezpečnost je nezpochybnitelná. Složení našeho produktu je zcela vytvořeno na bázi rostlin s estrogenními vlastnostmi, a všechny jeho ingredience jsou 100% přírodní a bezpečné, a jeho požití tedy nepřináší žádné zdravotní riziko.

Má vedlejší účinky?

Feminil je 100% přírodním a zcela bezpečným doplňkem stravy, a neinterferuje tedy ostatními léky a v žádném případě nevyvolává žádné vedlejší účinky, které by mohly být zdraví škodlivé. Jako jediné musíte mít na paměti, abyste nebyli alergičtí na žádnou z jeho složek a abyste netrpěli žádným typem nemoci či choroby. V opačném případě, navštivte před použitím produktu lékaře nebo specialistu.

Je bezpečné užívat Feminil, pokud jsem těhotná nebo během kojení?

Ne. Není doporučeno, abyste náš produkt užívali během měsíců těhotenství a kojení.

Mohou Feminil pilulky mít jakýkoliv negativní vliv na antikoncepční pilulky?

Ne. V žádném případě nemá negativní účinky na antikoncepční prášky. I přes to vám ale doporučujeme, pokud berete nějaký typ antikoncepce, abyste předem konzultovala vašeho lékaře.

Kolik tablet bych měl vzít?

Měli byste brát jeden prášek denně po snídani nebo obědě. Je dobré, abyste jej zapíjela sklenicí vody nebo teplého mléka. Nepřekračujete doporučenou dávku a pamatujte si, že zvýšením dávky se výsledky nezlepší.

Jaké přísady mají ty pilulky?

Maca (LEPIDUM Meyenii Walp), Niacin (Kyselina nikotinová), Ginkgo Biloba, Herba Epimedii extract, Herba Tribulus Terrestris extract, Astragalus Membranaceus a Bioperine. Toto je unikátní a bezpeční výběr rostlin uznávaných pro své speciální vlastnosti a smíchaných ve velmi efektivní kombinaci.

Proč je Feminil prezentován v tabletkách?

Protože je velmi důležité užívat to správné množství, čehož se dosáhne užíváním předem odměřeného prášku. U tekutin, které vyžadují počítání kapek, lžiček nebo víček, je možnost užití nesprávného množství.

Musím být ve věku, kdy mohu užívat Feminil?

Ano. Musíte být plnoletá, abyste mohla náš produkt zakoupit a užívat.

Je váš výrobek skutečně doporučován lékaři?

Samozřejmě. Náš program má podporu uznávaných lékařů z oblasti sexuologie. Můžete se podívat na jejich ohlasy v oddělení Lékařská komunita

Je to efektivní pro ženy všech věkových kategorií?

Ano. Tyto pršky jsou naprosto účinné, bez ohledu na věk uživatelek. Jako jediné nemohou užívat naše prášky neplnoleté ženy (18 let). Feminil účinkuje jak na mladé ženy, ženy středního a pokročilého věku, nezávisle na jejich fyzické stránce.

Existuje případ, ve kterém se vám nedoporučuje užívat výrobek?

Nedoporučujeme užívání tablet těhotným a kojícím ženám, těm, které trpí vysokým krevním tlakem, srdečními nebo jaterními problémy, zeleným zákalem, diabetem nebo které jsou alergické na některou z ingrediencí. Také se nedoporučuje, berete-li antidepresiva nebo jiné předepsané léky na léčbu emocionálních nebo psychologických problémů. Pokud berete jiný typ léky než ty zmíněné, nebo trpíte jinou nemocí, konzultujte svého lékaře.

*Před použitím jakéhokoliv produktu nebo doplňku stravy, konzultujte svého lékaře. Navíc, vy sama se můžete podívat na kombinaci našich ingrediencí a ujistit se, že netrpíte alergií na žádnou z nich.

Může můj životní styl ovlivnit výsledky?

Životní styl, který lidé vedou, ovlivňuje všechny aspekty, které tvoří totéž, včetně samozřejmě sexuální touhy. Je zřejmé, že vedení zdravého a řádného života, bez přehnanosti a vyvážených návyků, bude lepší pro vaše celkové zdraví. Není to však přímá příčina, proč Feminil nepracuje, ale doporučuje se vést život co nejzdravěji.

Jaký druh záruky mi nabízíte?

Jsme si tak jisti, že náš produkt funguje perfektně, že vám nabízíme možnost testování po dobu 1 měsíce, zavázat se vrátit celou výplatu v případě, že nejste s výsledky zcela spokojeni. Můžete nabídnout lepší záruku? Vyrostli jsme jako firma tím, že nabízíme vynikající produkty spokojeným zákazníkům, kteří zadávají objednávku po objednávce. Často nás naši klienti doporučují svým přátelům. Pokud nezlepšíte svou sexuální výkonnost, vrátíte výrobek a my vám vrátíme peníze, aniž byste nám museli vysvětlit. Přečtěte si naši ZÁRUKU
Rozveselit! Nemáte co ztratit!

Nabízíte pro své členy nějakou pomoc?

Samozřejmě nabízíme našim členům e-mailovou službu pomoci 24 hodin denně. Zaručujeme, že vám rádi poskytneme potřebné prostředky k řešení jakéhokoliv typu pochybností nebo problémů, které mohou vzniknout v souvislosti s výrobkem.

Musím si koupit Feminil?

NO. Feminil pilulky jsou složeny pouze ze 100% přírodních bylinných složek, takže to není lék a není nutné mít předpis.

Je zásilka diskrétní?

DISCREET SHIPPING

Koupit bez
starostí

Úplně Každá objednávka je zaslána ve velmi diskrétním balíčku, aniž by vykazovala jakýkoliv výraz nebo odkaz na její obsah, takže je nemožné vědět, co je uvnitř. Pro vás, stejně jako pro nás, je diskrétnost zásadní.

Je pravda, že mají dopravu zdarma?

Je pravda, že v případě, že se rozhodnete koupit Feminil kreditní kartou, ušetříte náklady na dopravu a využijete výhod a bonusů, které vám nabízíme.

Budou všechny mé osobní údaje důvěrné?

Úplně V žádném případě nebudou vaše informace s nimi zveřejňovány nebo uváděny na trh. Musíte nám poskytnout pouze potřebné informace, abyste mohli provést transakci nákupu s naprostou jistotou pro obě strany.

Je bezpečné nakupovat online?

Bezpečnost online nakupování je více než spolehlivá a je plně zaručena. Kromě toho byste měli vědět, že bez ohledu na to, zda nakupujete kreditní kartou nebo jinou platební metodou, provedené nákupy budou velmi bezpečné, protože vaše údaje budou zcela důvěrné, protože k jejich ochraně používáme maximální platební platformy.

Kup teď

ZAREGISTRUJTE SE

Zaregistrujte se a získejte okamžité slevy

Email:
Souhlasím s podmínkami
BEZPEČNÁ PLATBA

Nabízené platební metody jsou 100% bezpečné.
Čtěte více


DORUČENÍ ZDARMA

Kuljetus Phieron valmiiksi maksetuissa tilauksissa on ilmainen
Čtěte více


ZAJIŠTĚNÍ OCHRANY OSOBNÍCH DAT

Objednávka bude odeslána diskrétně, aby nebylo možné identifikovat obsah balíčku
Čtěte více


GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Feminil se zavazuje nabídnou garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti s výsledky. 14-ti denní garance vrácení peněz
Čtěte více


ZDRAVOTNÍ SPOLEČENSTVÍ

Všechny naše výrobky mají posudky od lékařských odborníků.
Čtěte více


ONLINE PŘÍRUČKA

Dáváme vám kompletní e-knihu s nejlepšími tipy pro obnovu a zvýšení vaší sexuální touhy.
Čtěte více


CHCETE BÝT DISTRIBUTOREM?

Vydělávejte peníze od prvního dne
Čtěte více


JAK PRODÁVAT NAŠE PRODUKTY?