Všeobecné obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují pouze prodej výrobků nabízených na naší stránce Feminil. Každá osoba, která se chystá umístit svou objednávku přes web, má přístup k těmto všeobecným podmínkám prodeje. Všechny smlouvy provedené z Feminilu budou formalizovány v jazyce, ve kterém byl nákup uskutečněn.

Identifikační údaje

Název společnosti: NATURAL LOGISTICS SL
Sídlo: calle Ana Mariscal 5, Pozuelo de Alarcón, 28223 ESPAÑA
CIF: B- 84147065
Zapsaná v obchodním rejstříku Madrid svazek 20.685, Folio 162, registrační formulář 366.355.
VAT: ESB84147065

Zákaznický servis

V případě jakýchkoli informací, otázek nebo návrhů je Vám k dispozici naše oddělení služeb zákazníkům. Můžete nás kontaktovat následujícími způsoby:
• Poštou: calle Ana Mariscal 5, Pozuelo de Alarcón, 28223 ESPAÑA
• Kontaktní formulář otevřete kliknutím zde
• Pošta (cz@feminil.com)
• Telefonicky: +0042 0228882303 (od pondělí do pátku od 9:00 do 19:30 a pátek od 8:30 do 16:00)

Dostupnost výrobků

Naše nabídka produktů obsažených na webu bude podléhat dostupnosti produktů. V případě nedostatečné dostupnosti produktů po zaznamenání objednávky vám slibujeme, že Vás budeme co nejdříve informovat a uvést novou lhůtu, ve které obdržíte objednávku. V tomto případě budete mít možnost zrušit objednávku vrácením částky zaplacené ve vašem případě prostřednictvím paypal, bankovním převodem do 14 dnů od vyžádání storna, nebo můžete požádat o změnu objednávky telefonicky +0042 0228882303 (od pondělí do pátku od 9:00 do 19:30 a pátek od 8:30 do 16:00)

Platební podmínky
Bezpečná platba

Od společnosti Feminil garantujeme maximální bezpečnost vašich nákupů.
Nabízené platební metody jsou naprosto bezpečné a důvěrné. Údaje o vaší kreditní kartě nebo jiných způsobech platby jsou díky našim programům ochrany plně pojištěny.

Garantujeme, že vaše údaje nebudou nikdy šířeny nebo používány bez vašeho výslovného souhlasu. Používáme maximální platformy zabezpečení pro uchování vašich osobních údajů a dalších soukromých a důvěrných informací, takže nikdo nemá přístup k našim databázím a odečítá o nich informace.

Vaše kreditní karta bude díky našim ochranným programům zcela bezpečná. Váš e-mail, adresa a kontaktní údaje nebudou nikdy zveřejněny, jak je stanoveno současnou legislativou (zákon o ochraně osobních údajů z roku 1988).

Při objednávce některého z našich produktů byste měli vědět, že Vám nabídneme zcela bezpečné platební metody a odešleme objednávku co nejdříve.
Platba objednávek v Feminilu probíhá v eurech.

Platební metody
Přeprava

Objednávky budou zaslány na Vámi zadanou adresu. Na vaši žádost bude objednávka odeslána na adresu:

• Vaše adresa bydliště
• Poštu odpovídající vaší adrese
• Bod pohodlí

Je na vás, abyste nám poskytli všechny potřebné informace pro správné doručení vašeho balíčku. Přeprava zásilky nebo dodací lhůta bude záviset na způsobu objednání zásilky a na jejím konečném místě určení (časy objednávky si můžete ověřit). Pokud jste neobdrželi vaši objednávku během tohoto období nebo jste nebyli informováni o novém termínu dodání, můžete požádat o zrušení objednávky.

Objednávky na naše produkty jsou zasílány ve stejný den nebo následující den, kdy si koupíte (víkendy a svátky nejsou zahrnuty). V případě, že neobdržíte objednávku, protože jste nešli vyzvednout, budou náklady na přepravu hradit vy.

Diskrétní přeprava

Objednávky budou zaslány na Vámi zadanou adresu. Na vaši žádost bude objednávka odeslána na adresu:

Ve společnosti Feminil si plně uvědomujeme, že při nákupu prostřednictvím webu důvěřujete našemu uvážení. Proto podnikáme veškerá možná opatření, abychom zajistili vaše soukromí. Všechny naše objednávky jsou zasílány naprosto diskrétně, takže není možné identifikovat obsah našich balíčků. Neexistuje žádný výrazný odkaz na produkt mimo ně, který by dokazoval, co je uvnitř.

Doprava zdarma

Doprava zdarma se zálohovou platbou a na jakýkoliv výrobek s minimální objednávkou 1281CZK (v rámci nejekonomičtějšího režimu přepravy).
Nezapomeňte, že nám na objednávkovém formuláři musíte poskytnout správnou adresu, aby nedošlo k záměnám a my můžeme zaručit závazek tranzitu.

Důvěrnost

V první řadě respektujeme vaše soukromí. Garantujeme, že vaše data nebudou nikdy šířena bez výslovného souhlasu. Pro ochranu osobních údajů našich klientů používáme zabezpečené platformy. S nákupem nebudou vaše osobní údaje vystaveny bezpečnostním problémům.

Test bez závazku

Ve společnosti Feminil si myslíme, že každý kvalitní výrobek musí vždy představovat řadu záruk, které zákazníkům poskytují jistotu a které slouží jako odpověď v případě jakéhokoli typu pochybností nebo nesouhlasu s produktem, jako je způsob platby atd. a že jsou vždy splněny.
Proto důsledně dodržujeme tuto zásadu a nabízíme všechny druhy záruk, jakož i hojné a podrobné informace o všech bodech, které považujeme za zásadní, aby tak byly možné možné pochybnosti jasné. Ve společnosti Feminil věříme v účinnost našich výrobků, takže nabízíme možnost testování po dobu 2 měsíců, zavázat se vrátit celou výplatu *, pokud nejste spokojeni s výsledky získanými při nákupu více než dvouměsíční léčby.

* Částka zaplacená za výrobek bude vrácena (s výjimkou nákladů na přepravu, které nese zákazník).

Test bez závazku je aplikován v potravinové doplňky a přírodní kosmetické výrobky při léčbě po dobu 2 měsíců. Musíte uplatnit právo na návrat 10 dnů po uplynutí 60 dnů testování.

Právo na odstoupení od smlouvy

Pokud jakýkoliv produkt vaší objednávky neodpovídá vašim očekáváním Právo na odstoupení od smlouvy můžete uplatnit do 14 dnů protože vy nebo vámi pověřená třetí strana obdržíte balíček.
Od června 2014 zavedla Evropská unie nové parametry kupní záruky, na které se řídí. Podle těchto podmínek návratu Máte právo odvolat se vašeho nákupu jakéhokoliv výrobku Feminil v 14 dnů. Tato lhůta skončí 14 dnů ode dne převzetí produktů. Pokud však období končí v nepracovní den, prodlužuje se lhůta do následujícího pracovního dne.
Potvrdíme přijetí Vaší žádosti a vrátíme částku zaplacenou paypalem, šekem nebo bankovním převodem ve lhůtě 14 kalendářních dnů od obdržení Vaší žádosti o výběr za předpokladu, že bylo vrácení produktu provedeno.
Uplatnění práva na odstoupení od smlouvy bude znamenat vrácení ceny vráceného výrobku a původních přepravních nákladů. Budete muset převzít přímé náklady na vrácení výrobků.
Z hygienických a hygienických důvodů a na základě platných předpisů, nemůžete upustit od těch výrobků, které byly po dodání odpečetěny.

Formy návratu

Formy návratu budou záviset na typu změny, kterou chcete provést. Podle vašeho případu byste měli postupovat následovně. (Více informací viz také předchozí sekce).

Pro důkaz bez závazku

Chcete-li návratnost provést zkušební dobou, musíte postupovat podle následujících kroků:
1. Žádost o zaslání formuláře do 10 dnů
2. Po schválení musíte formulář vytisknout a vyplnit a odeslat na adresu: NATURAL LOGISTICS, Calle Ana Mariscal 5, Pozuelo de Alarcón, 28223 ESPAÑA
3. Budete muset poslat produkty a jakmile obdržíte a ověříte, že je vše v pořádku, peníze se vrátí.

Podmínky návratu budou účinné pouze tehdy, když:

  • Testoval výrobek po dobu nejméně 2 měsíců léčby a byl nespokojen s dosaženými výsledky
  • Pošlete (s formulářem pro vrácení) všechny produkty, které jste si zakoupili (plné nebo prázdné) na následující adresu: NATURAL LOGISTICS, Calle Ana Mariscal 5, Pozuelo de Alarcón, 28223 ESPAÑA

Dále musíte:

  • Vytiskněte formulář "Money Back" a vložte jej do balíčku, který nám pošlete.
  • Uveďte své číslo IBAN a SWIFT (v případě, že jste nezaplatili kreditní kartou). Přenos je mezinárodní a bez těchto údajů to nebudeme schopni udělat. Máte-li pochybnosti, zeptejte se své banky. Formuláře, které nemají tyto informace, budou automaticky vyřazeny a vrácení peněz bude zrušeno.

*100% částky zaplacené za výrobek bude vráceno (s výjimkou nákladů na přepravu, které nese zákazník).

Pro PRÁVO NA STAŽENÍ

Pro uplatnění výnosu pro odstoupení od smlouvy musí následovat následující kroky:
1. Žádost o vrácení do 14 dnů po obdržení balíčku.
2. Po schválení musíte formulář vytisknout a vyplnit a odeslat na adresu: NATURAL LOGISTICS, Calle Ana Mariscal 5, Pozuelo de Alarcón, 28223 ESPAÑA
3. Budete muset poslat produkty a jakmile obdržíte a ověříte, že je vše v pořádku, peníze se vrátí.

Podmínky návratu budou účinné pouze tehdy, když:
• Jakýkoli produkt vaší objednávky neodpovídá vašim očekáváním. Můžete uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od obdržení balíčku.
• Pošlete (s formulářem pro vrácení) všechny produkty, které jste si zakoupili (vyplnili a bez manipulace nebo použití) na následující adresu: NATURAL LOGISTICS, Calle Ana Mariscal 5, Pozuelo de Alarcón, 28223 ESPAÑA

Dále musíte:
• Vytiskněte formulář "Money Back" a vložte jej do balíčku, který nám pošlete.
• Uveďte své číslo IBAN a SWIFT (pokud jste nezaplatili kreditní kartou). Přenos je mezinárodní a bez těchto údajů to nebudeme schopni udělat. Máte-li pochybnosti, zeptejte se své banky. Formuláře, které nemají tyto informace, budou automaticky vyřazeny a vrácení peněz bude zrušeno.
* 100% částky zaplacené za výrobek bude vráceno (s výjimkou nákladů na přepravu, které nese zákazník).

Obchodní a právní záruka

NATURAL LOGISTICS zaručuje, že jsou vždy dodržovány platné předpisy o zárukách, což zdůrazňuje vše, co je obsaženo v zákoně č. 1/2007 ze dne 16. listopadu revidovaného znění všeobecného zákona o ochraně spotřebitelů a uživatelů a kodexu. Občanské, jakož i jakékoli pravidlo použitelné na tento případ.

Pokud je v době obdržení objednávky vadná, můžete požádat o výměnu nebo vrácení objednávky za podmínek stanovených v právních předpisech o záruce spotřebního zboží a dalších příslušných předpisech, pokud je to vhodné.

Odpovědnost

Nabízené produkty odpovídají současným španělským právním předpisům.
Feminil nebude odpovědný za nedoručení objednávky z důvodu vyšší moci, náhodných událostí, stávek ze strany samotného subjektu, sektorových či obecných nebo těch, které propagují pracovníci poštovních a dopravních služeb a / nebo komunikace. Společnost Feminil nebude na výše uvedené skutečnosti nepřímých škod, výhod ani příležitostí reagovat.

Feminil vám připomíná, že podle ustanovení občanského zákoníku nemají neuncipovaní nezletilí možnost uzavřít smlouvu. Příkazy určené nezletilým musí vydávat ti, kdo vykonávají rodičovskou autoritu nebo opatrovnictví. V případě náhodného sběru údajů nezletilé osoby mohou rodiče nebo opatrovníci vznést námitky proti jejímu zachování a zacházení.

Hypertextové odkazy vám mohou předávat další webové stránky. Společnost Feminil odmítá veškerou odpovědnost v případě, že její obsah je v rozporu s platnými právními předpisy a předpisy.

Změna všeobecných prodejních podmínek

Společnost Feminil si vyhrazuje právo kdykoli upravit nebo upravit tyto všeobecné prodejní podmínky. Nové všeobecné prodejní podmínky budou klientem zpřístupněny prostřednictvím webu a budou aplikovány pouze při prodeji po úpravě.

Řešení sporů a jurisdikce

Poskytování této služby Feminil a tyto podmínky použití se řídí španělským právem. Jakákoli sporná otázka, která se týká služeb poskytovaných prostřednictvím tohoto Feminilu, bude vyřešena prostřednictvím spotřebitelských rozhodčích tribunálů, mediátorů nebo podobných těm, kteří jsou v době sporu dodržováni NATURAL LOGISTICS, jakož i soudů a soudů. v souladu se španělskými právními předpisy.

CERTIFIKÁTY KVALITY

Feminil Pills: Má všechny nezbytné předpisy schválené Evropskou unií

POLITIKA SOUKROMÍ
Politika ochrany osobních údajů

V souladu s ekologickým zákonem č. 15/1999 ze dne 13. prosince o ochraně osobních údajů a vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, které budou přidány do souboru Potenciální klienti, vlastnictví WEBOVÉ STRÁNKY, zapsané v Generálním registru Španělské agentury pro ochranu údajů, jejímž účelem je spravovat data potenciálních zákazníků společnosti.

Informujeme Vás, že vaše osobní údaje budou sděleny společnostem skupiny.

Tato WEBOVÁ STRÁNKA odpovídá za přenos údajů předaných během tohoto převodu v souladu s ustanoveními LOPD. Účelem tohoto sdělení je mít k dispozici data našich zákazníků ve všech našich kancelářích, aby se optimalizovala jejich správa.

Zároveň vás informujeme, že vaše údaje budou použity pouze pro propagační účely. Poskytnutím vašich údajů výslovně souhlasíte s takovým použitím a přijímáte telefonní hovory, jejichž účelem bude dokončení nákupního období.

Pokud s tímto opatřením nesouhlasíte, pošlete nám e-mail na adresu: cz@500cosmetics.com

Rovněž vás informujeme, že můžete uplatnit práva na přístup, opravu, zrušení a námitky stanovená ve zmíněném zákoně poštou, na následující adrese:
Calle Ana Mariscal 5, Pozuelo de Alarcón, 28223 ESPAÑA, nebo e-mailovou adresou: newsletter: cz@500cosmetics.com

ZAREGISTRUJTE SE

Zaregistrujte se a získejte okamžité slevy

Email:
Souhlasím s podmínkami
BEZPEČNÁ PLATBA

Nabízené platební metody jsou 100% bezpečné.
Čtěte více


DORUČENÍ ZDARMA

Kuljetus Phieron valmiiksi maksetuissa tilauksissa on ilmainen
Čtěte více


ZAJIŠTĚNÍ OCHRANY OSOBNÍCH DAT

Objednávka bude odeslána diskrétně, aby nebylo možné identifikovat obsah balíčku
Čtěte více


GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Feminil se zavazuje nabídnou garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti s výsledky. 14-ti denní garance vrácení peněz
Čtěte více


ZDRAVOTNÍ SPOLEČENSTVÍ

Všechny naše výrobky mají posudky od lékařských odborníků.
Čtěte více


ONLINE PŘÍRUČKA

Dáváme vám kompletní e-knihu s nejlepšími tipy pro obnovu a zvýšení vaší sexuální touhy.
Čtěte více


CHCETE BÝT DISTRIBUTOREM?

Vydělávejte peníze od prvního dne
Čtěte více


JAK PRODÁVAT NAŠE PRODUKTY?