Jak přípravek Feminil působí?

Prášky na zvýšení libida

Účinnost našeho produktu se z velké části vděčí kvalitě ingrediencí, z kterých je složen, 100% přírodním rostlinným extraktům speciálně vyvinutým pro stimulaci a podporu ženské sexuální touhy.

Feminil je doplňkem stravy vyrobeným výhradně pro zvýšení libida a ženské sexuální touhy, a také pro snížení výkyvů nálady během menstruačního cyklu. Je prezentován ve formě dražé (30 v každém platu) a je doporučenu brát jednu za den.

Proč je ztráta libida?

Mnoho žen, v určitém okamžiku jejich života, pociťuje snížení jak sexuální touhy tak uspokojení v sexu. S věkem se vznikají normální změny v sexuální odezvě. To se ensk libidovětšinou projevuje jasným snížením hladiny vzrušení, lubrikace, krevního toku a intenzity orgasmů, ovlivňuje ale také touhu, která se může snižovat, jak jsme právě zmínili. Faktorů, které se podílejí na tomto úbytku, může být mnoho, ale těmi nejdůležitějšími jsou stres, deprese a úzkost. Většina žen nevěnuje pozornost svým pocitům, protože považují libido za něco, co se prostě stane, a ne něco, co se může snadno upravit.

Nicméně je touha velmi podstatná pro udržování sexuálních vztahů, protože umožňuje vytvořit intimní atmosféru potřebnou pro milování se s vaším partnerem. Neexistuje-li sexuální touha nebo libido, je velmi obtížné dosáhnout dalších fází sexuální odezvy jako je vzrušení a orgasmus. Bohužel realitou je, že mnoho párů má problémy ve svém sexuálním životě kvůli ztrátě touhy. V mnoha případech to vyvolává stavy úzkosti a nedostatek sebevědomí v páru, který je nucen vyhledat psychologickou pomoc.

Jak Feminil pracuje na zvýšení sexuální touhy?

Zlepen sexulnch funkc a celkovho sexulnho zdrav

Hlavními vlastnostmi strongFeminil jsou zvýšení touhy a významné zlepšení sexuálních funkcí. Náš produkt obsahuje vhodné ingredience pro podporu potřebné hormonální rovnováhy, která vám dá kontrolu nad sexuální odezvou vašeho těla.

Zven libido, prrodn lubrikace a vet citlivost

Feminil účinkuje tak, že podporuje zvýšení krevního toku a zvětšení svalového uvolnění, což přirozenou formou zvyšuje lubrikaci a dodává větší citlivost. To všechno slouží k podpoře libida a tak dosažení zdravější a energičtější sexuální odezvy.

Bojuje s negativními efekty PMS a symptomy menopauzy

Ingredience, z kterých je složen Feminil zmírňují negativní efekty produkované PMS, protože pomáhá normalizovat hladiny estrogenu v organismu. Navíc odráží menopauzu, protože u žen, které trpí těmito symptomy, ve velké míře zmírňuje noční dušení a pocení.

Afrodiziakální energie pro nekonečnou rozkoš

EVýznamné zvýšení testosteronu produkované v důsledku některých složek Feminil jako je Tribulus Terrestris vyrovnává minerály v těle a pročišťuje žíly a tepny. To má za následek výrazné zvýšení sexuálního apetitu a procítění během sexu, tedy větší uspokojení a možnost užít si mnohonásobných orgasmů.

Žádné negativní vedlejší účinky, nebo vám vrátíme peníze

Naše složené, vyvážená a bylinnými výtažky umocněná kombinace, nemá žádné vedlejší účinky, ani negativní, ani pozitivní. V každém případě, nabízíme 30 denní záruku vrácení peněz, které můžete využít, pokud z nějakého důvody dosažené výsledky nejsou ty, které jste očekávali.

Co říkají odborníci?
Dr. Arana
Sexuolog a odborn lkar

"[...] Feminil je tím nejúčinnějším posilovačem libida v současné době, protože je dobrý nejen na zvýšení sexuální touhy, ale také na zvýšení plodnosti, protože formuje a posiluje reprodukční systém [...]"

Prectete si cel ohlas...

Náš nový a exkluzivní vzorec byl navržen tak, aby získal rychlé a účinné výsledky

Maca (LEPIDIUM Meyenii Walp)
Maca (Lepidium peruvianum Chacón, = L. meyenii Walpers) je roční nebo dvouroční bylina původem z And Peru a Bolívie, kde se pěstuje pro svůj jedlý hypokotyl. Kromě toho, že se jí, mají jeho kořeny vlastnosti, které jej dělají sexuálním energizantem. Mezi rozličnými prospěchy, které přináší, jsou těmi nejvýznamnějšími: redukce stresu, zvýšení plodnosti u obou pohlaví, afrodiziakální účinek, který působí proti nedostatku chuti, ulevení od premenstruačních bolestí a regulace menstruačního cyklu a ulevení od obtíží menopauzy bez hormonálních rizik. Je to bylinná strava vysoké energické hodnoty.

Niacin (Nicotinic Acid)
Niacin, kyselina nikotinová, vitamín B3 nebo vitamín PP je ve vodě rozpůstný vitamín, jehož deriváty, NADH a NAD+, a NADPH a NADP+, hrají hlavní roli v buněčném energetickém metabolismu a reparaci ADN. Zmíněný vitamín B3 obsahuje také příslušný amid, nikotinamid, neboli niacinamid, s chemickým vzorcem C6H6NO2. Součástí účinků niacinu je odstranění toxických chemikálií z těla a spoluúčast na produkci syntetických steroidních hormonů adrenalinovou žlázou, jako jsou sexuální hormony a hormony spojené se stresem. Niacin se podílí na syntéze některých hormonů a je podstatným pro růst. Nikotinamid a kyselina nikotinová se v hojné míře nacházejí v přírodě. V rostlinách převažuje kyselina nikotinová a v živočiších převažuje nikotiamid.

Gingko Biloba:
Po více než 5000 let, je Ginkgo používaná ve staré čínské bylinné medicíně. Posledních 30 let, více než 300 vědecky ověřených studií prokázalo, že Ginkgo Biloba předchází mnoha problémům lidské těla. V posledních letech získal tento strom mnohé uznání jako mozkové tonikum, které posiluje paměť díky svým pozitivním účinkům na cévní systém především v mozku. Zlepšuje rovněž vnější oběh, okysličení a zvyšuje tok krve v pohlavních orgánech, čímž zlepšuje sexuální funkce. Bylo také prokázáno, že je výborným doplňkem stravy pro duševní stabilitu, zvýšení vitality a zlepšení krevního oběhu v žilách. Jeho vysoký antioxidační účinek pomáhá bojovat proti efektům stárnutí, včetně psychické únavy a nedostatku energie.

Herba Epimedii:
e málo známou a silnou bylinou, která stimuluje přívěšek mozkový a posiluje ledviny a nadledvinky. Stabilizuje rovněž rytmus srdce, ohromně zvyšuje energii a běžně se používá pro léčení angíny pektoris (bolest na prsou), chronické bronchitidy a neurastenie (nervové slabosti). V současné době existuje prospěšná kapacita pro léčbu symptomů aterosklerózy a zlepšení životních podmínek spojených s hemodialýzou. Ostatní slibné oblasti jsou spojené se sexuální funkcí, u které má rovněž velkou odezvu.

Tribulus Terrestris:
Tribulus Terrestris je jméno jedné velmi účinné rostliny, která má tisíciletou tradici v orientálních zemích, a která byla po dlouhou dobu užívána jako posilovač libida. Početné studie se shodují na významném zvýšení produkce testosteronu díky zvýšení hladiny LH (luteinizační hormon), vylučovaného přívěškem mozkovým. Zdá se, že hlavní účinky Tribulus Terrestris zvyšují sexuální impuls a plodnost. V současné době existuje mnoho léčiv, které využívají tuto rostlinu pro vyrovnání minerálů v těle, pročištění žil a cév, a především pro zvýšení hladiny testosteronu u obou pohlaví. Stejně tak se u žen, které používají tyto léky, zvyšuje sexuální apetit a dosahují mnohačetných orgasmů.

Astragalus Membranaceus:
Známý také jako Huang Qi, Bei Qi nebo Hwanggi, je to přírodní rostlina z Číny. Částí rostliny, která se používá pro lékařské účely, je kořen. V tradiční čínské medicíně se běžně astragalus nachází ve směsích s jinými bylinami a používá se při ošetření mnoha nemocí, mezi které patří: srdeční choroby, nemoci jater, ledvinové nemoci, a také rakovina, virové infekce a poruchy imunitního systému. Některé studie rovněž navádějí, že atragalus také zlepšuje pohyblivost spermatozoidů, snižuje tlak v tepnách a maximalizuje srdeční funkci a funkci imunitního systému u osob nakažených HIV.

Bioperine:
Bioperine je extrakt z piperinu, hlavního alkaloidu černého pepře, a je jeho zcela čistou a bezpečnou formou. Získává se z plodů pocházejících z rostlin, které se pěstují ve vlhkých oblastech bohatých na Nigrum L. (černý pepř). Jeho vědecké jméno je Piper nigrum a patří do rodiny piperácea. Je to tropická rostlina pocházející z Indie a Jávy. Byla představena v Řecku Alexandrem Velikým. Legenda vypráví, že Eudoxo z Cícicu byl prvním Evropanem, který, kromě jiných kořených, přinesl pepř do Evropy. Byl to tak neobvyklý a drahý produkt, že byl používán jako směnná měna během středověku. Jeho vysoká cena byla hlavním důvodem, proč Portugalci hledali cestu na ostrov koření v orientu obeplutím Afriky. Bioperine je novou a revoluční patentovanou ingrediencí, která výrazně zlepšuje absorpci ostatních ingrediencí naším organismem, a usnadňuje tak jejich asimilaci a mimořádně urychluje a zlepšuje dosažené výsledky.

Všechny naše ingredience jsou 100% přirozené a nepředstavují žádné riziko pro zdraví ani žádné vedlejší účinky v krátkodobém, střednědobém nebo dlouhodobém horizontu.
Co Feminil dělá pro vás

Zintenzivnit sexuální vjem
Zrychlete sexuální probuzení a příchod vrcholu
Zlepšit libido a obnovit nedostatek sexuální apetit
Maximalizujte klitoriální vzrušení
Zvýšit míru nadšení během předběžných pohlazení
Zvýšení pravděpodobnosti vícenásobných orgasmů
Větší zájem o sex a zvýšení jeho požitku.
Podporovat plodnost tonizací a posilováním celého reprodukčního systému

ZAREGISTRUJTE SE

Zaregistrujte se a získejte okamžité slevy

Email:
Souhlasím s podmínkami
BEZPEČNÁ PLATBA

Nabízené platební metody jsou 100% bezpečné.
Čtěte více


DORUČENÍ ZDARMA

Kuljetus Phieron valmiiksi maksetuissa tilauksissa on ilmainen
Čtěte více


ZAJIŠTĚNÍ OCHRANY OSOBNÍCH DAT

Objednávka bude odeslána diskrétně, aby nebylo možné identifikovat obsah balíčku
Čtěte více


GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Feminil se zavazuje nabídnou garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti s výsledky. 14-ti denní garance vrácení peněz
Čtěte více


ZDRAVOTNÍ SPOLEČENSTVÍ

Všechny naše výrobky mají posudky od lékařských odborníků.
Čtěte více


ONLINE PŘÍRUČKA

Dáváme vám kompletní e-knihu s nejlepšími tipy pro obnovu a zvýšení vaší sexuální touhy.
Čtěte více


CHCETE BÝT DISTRIBUTOREM?

Vydělávejte peníze od prvního dne
Čtěte více


JAK PRODÁVAT NAŠE PRODUKTY?